1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Blacklist 7. Sezon Onayını Aldı

The Blacklist 7. Sezon Onayını Aldı
0

NBC sevilen suç dizisi The Blacklist’in 7. sezonunu onayladı.

“The Blacklist”in yeni sezonunda başlıca rolleri James Spader, Megan Boone, Diego Klatenhoff ve Harry Lennix paylaşmaya devam edecek. Eski bir devlet ajanı olan Raymond “Red” Reddington’ın maceralarını işleyen dizi, 2013’te ekrana geldiği günden bu yana kanalın en çok reyting toplayan dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Dizinin kadrosunda ayrıca Amir Arison, Mozhan Marno ve Hisham Tawfiq gibi isimler de yer alıyor.

John Eisendrath ve Jon Bokenkamp’ın imzasıyla ekrana taşınan “The Blacklist” konu olarak FBI’ın en çok arananlar listesinin başlarında yer alan eski ajan Red’i takip ediyor. Yıllarca dünyanın farklı yerlerinden suç çetelerine yardımda bulunan Red, bir gün FBI’dan sıradışı bir teklif alır. Red, kara listeye giren siyasetçilerin, ajanların, teröristlerin ve çete liderlerinin yakalanmasında FBI çalışanı Elizabeth “Liz” Keen’e yardım edecektir.

NBC’nin geçtiğimiz haftalarda yeni sezon onay alan dizileri arasında “Chicago” dizileri, “New Amsterdam”, “Brooklyn Nine-Nine”, “The Good Place”, “Superstore” ve “Will & Grace” var.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir