1. Anasayfa
  2. Yabancı Sinema

John Wick 4 Ne Zaman Yayınlanacak?

John Wick 4 Ne Zaman Yayınlanacak?
0

2021’de vizyona girmesi planlanan John Wick 4’ün pandemi nedeniyle gösterim tarihi bir yıl ertelendi. NME’de yer alan habere göre The Hollywood Reporter’a konuşan Stahelski, Parabellum için çekilen iki aksiyon sahnesi olduğunu ancak filmde yer olmadığı için bu sahneleri kullanamadıklarını belirtti.

Stahelski, “Bu yüzden bu iki sahneyi filmden çıkarmıştık. Çektiğim şeyin yüzde 90’ını John Wick 4’te kesinlikle kullanabilirim” dedi. Öte yandan John Wick 4’ün 2021’de vizyona girmesi planlanıyordu ancak pandemi nedeniyle gösterim tarihi bir yıl ertelendi.

John Wick 4’ün 21 Mayıs 2021’deki orijinal gösterim tarihinin, başroldeki Keanu Reeves’in bir diğer filmi The Matrix 4’ün vizyon tarihiyle aynı olması çok konuşulmuştu.

İlk Matrix filmi 1999’da, ilk John Wick filmiyse 2014’te gösterime girmişti. Şimdiye dek iki yapımın da iki devam filmi yapıldı.

Uzun yıllardır beklenen Matrix 4’ün nihayet gerçekleşeceği bu 2019 yazında duyurulmuştu. Kendine has bir hayran kitlesi edinen John Wick serisinin yeni filmiyse Mayıs 2019’da kesinleşmişti.

Keanu Reeves’in iki film için de silahlı dövüş eğitimi almaya başladığı belirtilmişti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir