Hekimoğlu 15. Bölüm
0

Yaşanan pandemi sonrası ekranlara ara veren Hekimoğlu dizisi yeni sezonu ile ekranlara geliyor. Hekimoğlu 15. Bölüm fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu yeni sezon ve yeni bölümleri çok yakında Kanal D ekranlarında olacak! Dizi yeni bölüm tarihi belli oldu. Hekimoğlu 15. Bölüm 1 Eylül Salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Hekimoğlu, 14. bölümüyle yayınlandıktan sonra, bir çok dizi gibi ekranlara ara verdi. Yaklaşık üç aydır ekranlarda yeni bölümü yayınlanmayan Hekimoğlu’nun çekimlerine bir ay sonra başlayacağı öğrenildi.

Hekimoğlu 15. Bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi yeni bölümleri çok yakında Kanal D ekranlarında olacak. Ateş’i hastanede bekleyen büyük sürpriz ne? Ateş ve Zeynep arasında olanlar, nasıl bir sonuca yol açacak? İpek, bu ikili arasındaki durumu Orhan’a sorarak ne öğrenmek isteyecek?


Hekimoğlu 15. Bölüm Fragmanı


Hekimoğlu 15. Bölüm 2. Fragman

Hekimoğlu 14. Bölümde Neler Olmuştu?

Hekimoğlu, aksi yöndeki uğraşlarına rağmen Vahap’la yüzleşmek zorunda kalır. Vahap Hekimoğlu’nun istifasını ister. Bu hamlesinde başarılı olamayan Vahap, Hekimoğlu’nun kovulması için yönetim kurulunu toplar. Hekimoğlu, Orhan ve İpek’in kendi tarafında olduğunu düşünmektedir. Oy birliği sağlanmadığı müddetçe Vahap’ın planı işe yaramayacaktır. Fakat oylama günü geldiğinde İpek beklenmedik bir tutum sergiler.

Tüm bunlar yaşanırken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesine hamile bir kadın yatırılır. Hekimoğlu ve ekibi kadının hastalığının nedenlerini araştırırken, hem anneyi hem de bebeği yaşatmak için çaba sarf etmektedirler.

Anne ve karnındaki bebeği kurtulabilecek midir? Vahap amacına ulaşabilecek midir? Orhan’ın kovulma sebebi nedir? İpek’in yapacağı hangi sürpriz hamle hastanedeki dengeleri değiştirecektir?

İlginizi Çekebilir
Cocukluk-bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir