1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 36. Bölüm

Sefirin Kızı 36. Bölüm
0

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sefirin Kızı 36. Bölüm ile 18 Ocak Pazartesi akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 35. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünden ipuçları içeren fragmanı merakla bekleniyor. Sefirin Kızı 35 son bölümünde; Sancar hapishaneye giriyor, Nare ve Gediz ise Sancar’ı kurtarmaya çalışıyor. Peki Sefirin Kızı 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sefirin Kızı 35. son bölüm detayı.

Sefirin Kızı 36. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=IEF6qBg-CqY”]

Sefirin Kızı 35. Bölüm Özeti

Gediz, Sancar için katil olmayı göze almıştır. Bu iki sadıç arasında bir şeyleri tamir edecek mi yoksa artık ortada tamir edecek bir şey kalmadı mı? Sancar, Gediz’i affedecek mi? Peki Gediz’in Sancar’ın canı için feda ettiği Sahra, Gediz’i affedecek mi? Öte yandan, Kahraman’ın sorduğu “Bundan sonra özgür bir yarıcının oğlu mu olacaksın yoksa mapus bir Sancar Efe mi?” sorusuna Sancar’ın cevabı nettir; “Mapus bir Sancar Efe”.

Ancak Nare’nin de cevabı nettir; “Özgür bir yarıcının oğlu.”

İki sevdalının mücadelesini hangisi kazanacak?

Birbirleriyle giriştikleri bu kıran kırana mücadele, onları hiç tahmin etmedikleri bir sona mı taşıyacak?

İlginizi Çekebilir
Teskilat-Bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir