1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Boys 4. Sezon Onayını Aldı!

The Boys 4. Sezon Onayını Aldı!
0

Amazon ekranlarının sevilen dizisi The Boys 4. sezon onayını aldı. The Boys oyuncuları resmi 4. sezon onayını bir video ile duyurdu. Amazon Prime’ın anti süper kahraman dizisi macerasına en az bir sezon daha devam edecek.

Dizi, 3. sezonunun yayınına 3 Haziran’da ilk üç bölümüyle başlamıştı. Geçtiğimiz gün 4. bölümüyle izleyici karşısına çıkarak sezonunu yarılayan The Boys’un 4. sezon onayı aldığı açıklandı. The Boys, 8 Temmuz’da sekiz bölümlük sezonunu tamamlamış olacak.

The Boys oyuncuları 4. sezon duyurusunu bir video ile gerçekleştirdi. Amazon Prime bünyesinde yayınlanan anti süper kahraman dizisi, şu an yayınlanan 3. sezonuyla macerasına devam ediyor.

İlk sezonu 2019’da yayınlanmaya başlayan The Boys, çizgi roman yazarları Garth Ennis ve Darrick Robertson tarafından yaratıldı. Dizi de süper kahramanların yozlaşmış yanını ve gerçek dünya ortamında nasıl olacaklarını gösteren çizgi romanlarının canlı aksiyon uyarlaması olarak yola çıktı. Amazon Prime Video, diziyi yayınlanmaya başladığı andan itibaren büyük başarı elde etti ve 2. sezonun izleyicilik ve yetişkinlere yönelik içerik açısından çıtayı yükselttiğini gördü. The Boys, ilk iki sezonu boyunca geniş çapta beğeni topladı ve 3. sezonun ilk bölümlerine verilen tepkiler de aynı derecede olumlu oldu.

Dizinin 3. sezonunda Vought ve The Seven’ı devirmeye çalışan Billy Butcher (Karl Urban), Hughie Campbell (Jack Quaid) ve ekibin geri kalan üyelerine odaklanmaya devam ediyor. Sezon, Homelander’ı (Antony Starr) daha da istikrarsız bir kötülük seviyesine getirdi ve Soldier Boy (Jensen Ackles) gibi yeni kahramanları tanıtıyor.

Üçüncü sezon galasında cinsel organları patlattıktan ve ikinci sezonun prömiyerine göre %17 artan izleyici sayısına sahip olduktan bir hafta sonra, “The Boys” Amazon tarafından dördüncü sezon için yenilendi. “The Boys”un yıldızı Karl Urban daha önce yıl sonuna kadar ‘The Boys’u çekeceğini söylediğinde dördüncü sezona dair ipuçlarını vermişti ve resmi açıklama geldi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir