1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Zümrüdüanka 24. Bölüm

Zümrüdüanka 24. Bölüm
0

Çarşamba günlerinin sevilen Fox dizisi Zümrüdüanka yeni bölümü ile devam ediyor. Zümrüdüanka 24. bölüm ile 23 Aralık Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Zümrüdüanka 23. bölümü ile 16 Aralık Çarşamba akşamı ekranlara geldi. Başrollerinde Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar ve Ayten Uncuoğlu’nun yer aldığı dizinin son bölümünde Zümrüt’ün ani rahatsızlığıyla ortaya çıkan sağlık sorunu; genç çifti yeni bir sınavın eşiğine getirir. Bu sınavdan ya güçlenerek ya da ayrılarak çıkacaklardır. Zümrüdüanka 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zümrüdüanka 23. son bölüm özeti.

Zümrüdüanka 24. Bölüm Fragmanı

henüz yayınlanmadı.

Zümrüdüanka 23. Bölüm Özeti

Suhandan’ın hamileliği konakta soğuk rüzgârlar estirir. Sağlanan ateşkes ile Özgüçleri hayatlarından çıkardıklarını düşünen Demirkanlar, kendilerini tekrar bir kaosun içinde bulur. Bu habere tek sevinen ise Zümrüt’tür.

Adım adım Demirkan olmaya doğru giden Meliha’nın yaptığı bir hata, hem Zümrüt’ü hem de ailesini utanca boğar. Ülfet ve Rüstem arasında yaşanan büyük hesaplaşma, o güne kadar iki tarafın da sakladığı bir sırrı ortaya çıkarır. Girdikleri sınavdan güçlenerek çıkmaya karar veren Zümrüt ve Serhat, önlerindeki tek seçeneği kabul ederek kendilerine yeni bir sayfa açar. Ancak bu sayfada onlarla birlikte üçüncü bir kişi daha olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir