1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kadın Dizisi İspanya’da İzlenme Rekorları Kırıyor

Kadın Dizisi İspanya’da İzlenme Rekorları Kırıyor
0

Yayınlandığı dönemde FOX Tv ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi “Kadın” şu sıralar İspanya’da izlenme rekorları kırıyor. Yaklaşık 3 sezon boyunda Salı akşamlarının iddalı dizilerinden olan Kadın dizisi, İspanya’nın en büyük medya kuruluşlarından olan Atresmedia TV Grubu’nun Antena 3 kanalında Salı akşamı prime time’da yayınlanmaya başladı.

Yurt dışı satışını Calinos Entertainment’ın üstlendiği ve ilk bölüm yayınıyla İspanya’da tarih yazan dizi prime time’da 12,7 share alarak, bir milyonu aşkın izleyiciye ulaştı ve Salı gecesinin lideri oldu.

Kadın dizisinin ayrı bir başarısıda Batı Avrupa ulusal kanallarında prime time’da yayınlanan ilk Türk dizisi olma başarınıda kazanmış oldu. Kadın dizisinin oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Seray Kaya, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Pınar Çağlar Gençtürk, Feyyaz Duman, Ahu Yağtu, Yaşar Uzel, Gazanfer Ündüz, Şerif Erol, Caner Çandarlı, Rana Cabbar, Melih Çardak, Esin Eden, Mehmet Yücel Özkal, Savaş Barutçu gibi isimler rol almıştı.

Kadın Dizisi Konusu

Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan (7) ve Doruk (4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir