1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Uyanış: Büyük Selçuklu 13. Bölüm

Uyanış: Büyük Selçuklu 13. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen Pazartesi dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölümü ile devam ediyor. Uyanış: Büyük Selçuklu 13. Bölüm ile 21 Aralık Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

14 Aralık Pazartesi akşamı Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi son bölümü ile ekranlara geldi. Elçin Melikşah yakınlaşmasıyla kıskançlık krizine giren Terken’in Elçin’e tokat atması Uyanış Büyük Selçuklu 12. bölümüne damga vurdu. Öte yandan Hasan Sabbah’ın tüm Selçuklu Devleti’ni etkileyecek şeytani planı bu hafta dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Batıniler’in Arslantaş‘ı büyük bir oyunun içine çekmesi merak dolu anlara neden oldu. Hasan Sabbah’ın Selçuklu Devleti’ni etkileyecek planları iyice merak uyandırdı. Uyanış Büyük Selçuklu 12. bölümde neler oldu? Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle.

Uyanış: Büyük Selçuklu 12. bölüm izlemek için tıklayınız.

Uyanış: Büyük Selçuklu 13. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=NjlcDjMMl_s”]

Uyanış: Büyük Selçuklu 13. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ewE3Qh_k_5o”]

Uyanış: Büyük Selçuklu 12. Bölüm Özeti

Sencer ve Arslantaş’ın akıbeti ne olacaktır? Anne ve kardeşine duyduğu özlem en büyük zaafı olan Arslantaş, annesine kavuşabilecek midir? Onun bu zaafından yararlanacak olan Batıniler, Arslantaş’ı nasıl bir oyunun içine çekeceklerdir?
Arslantaş’ın Sencer’i vurduğu haberini alan Terken, Nizamülmülk’ün gücünü kırmak adına hususi yiğitlik müessesini Melikşah’ın gözünden düşürmek için harekete girişir. Nizamülmülk, oğulları mesabesinde gördüğü hususi yiğitlerini nasıl müdafaa edecektir?
Diğer taraftan Elçin Melikşah yakınlaşmasıyla kıskançlık krizine giren Terken, Elçin’e tokat atmıştı. Yediği tokadın intikamını almak isteyen Elçin, Seferiye’nin hastalanmasının Terken’in tezgâhladığı bir oyun olduğunu anlamıştı. Bu oyunu ortaya çıkarabilmek için ne yapacaktır? Terken, kurduğu oyunun ortaya çıkmasına ve Elçin’in kendisinden intikam almasına mani olmayı başarabilecek midir?
Tüm bunlar oluyorken Melikşah ile yakınlaştığını düşünen Elçin’i nasıl bir sürpriz beklemektedir? Öte yandan Hasan Sabbah’ın tüm Selçuklu Devleti’ni etkileyecek şeytanî planı ne olacaktır? Sencer, Hasan Sabbah’a engel olmayı başarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap