1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baht Oyunu 5. Bölüm

Baht Oyunu 5. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Baht Oyunu yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baht Oyunu 5. Bölüm ile 13 Temmuz Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baht Oyunu 4. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in yer aldığı Baht Oyunu dizisi yeni bölümleri ile Salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Son bölümde; Elif’in Ada’ya düşkünlüğü Ada’nın Bora’nın evine daha sık gitmesine sebep olacaktır. Ada, Rüzgar’ın Tuğçe’ye evlenme teklif etmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşar, kariyerine odaklanmaya ve Bora’nın gözüne girmeyi karar verir. Diğer yandan Ali, Bora’nın Ada’ya ilgisi olduğuna dair şüphelerini dile getirir. İşte Baht Oyunu son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı.

Baht Oyunu 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=6NdrusYrnQs”]

Baht Oyunu 5. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=_CRK1YTItk4″]

Baht Oyunu 4. Bölüm Özeti

Ali’nin şüphelerini kesin bir dille reddeden Bora, Ada ile arasına mesafe koymak için ona ters davranır ve kişisel işlerinden uzak durmasını ister. Ada, Bora’nın bu katı tutumuna anlam veremez ve var gücüyle işine asılır.

Bora’nın kendisini işten çıkarmasından endişe ederek Tuğçe’den yardım ister. Bora ise eski kız arkadaşı Fulya ile sürpriz bir buluşma gerçekleştirir. Ada ve Tuğçe, Bora’nın peşinden buluşma yerine gider. Restoranda Ada ile Fulya arasında beklenmedik bir gerilim yaşanır. Bora kaçmaya çalıştıkça Ada’yı sürekli karşısında bulurken, Elif’in Ada’ya düşkünlüğü Ada’nın Bora’nın evine daha sık gitmesine sebep olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir