1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 28. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 28. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 28. Bölüm ile 19 Nisan Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları eile sevenleri ile buluşan Evlilik Hakkında Her Şey bölümleri her hafta yeni bir maceraya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 12 Nisan bölümü 2.47 reyting puanı ile Totalde 19. sırada kendine yer buldu. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 27. bölümünde; Geçirdiği trafik kazası sonrası komaya giren Aziz, beş yıl sonra uyandığında karısının, en yakın arkadaşıyla evlenmiş olduğunu öğrenir. Üstelik Aziz’in yaptığı kaza, sadece kendi hayatını karartmamış, Efe ve Hande’nin hayatını da altüst etmiştir.

Evlilik Hakkında Her Şey 28. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 27. Bölüm Özeti

Kazanın arkasındaki gerçeğin peşine düşen Azra ve Efe, kendilerini zorlu bir boşanma davasının içinde bulurlar. Sırlarla dolu bu büyük davaya Çolpan, Cevher’in de dahil olması işleri iyice zorlaştırır. Evlendiği gün, düğün organizatörü tarafından şantajla dolandıran Tunç, soluğu Sanem ve Bora’nın yanında alır. Sanem ve Bora yeni müvekkillerinin davasını çözmeye çalışırken, Çolpan tarafından görevlendirilen Yalın’ın peşlerinde olduğundan habersizdir. Bu dava Sanem ve Bora’nın hayatını tamamen değiştirerek, artık “kendilerini” çözülmesi gereken bir dava haline getirecektir. Aklı ve yüreği arasında sıkışan Efe, girdiği yol ayrımında Azra’yı en zayıf noktasından vurarak, hiç beklemediği bir anda onu derinden sarsar.

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-23

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir