1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kıbrıs Zafere Doğru 15. Bölüm

Kıbrıs Zafere Doğru 15. Bölüm
0

Cuma akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kıbrıs Zafere Doğru 15. Bölüm ile 19 Kasım Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kıbrıs Zafere Doğru dizisi 14. son bölümle diziseverlerin beğenisine sunuldu. Sevilen dizinin son bölümünde Cengiz Topel’in şehit edilmesi sonrası Ankaralı intikam yemini ediyor. Bu sahneler izleyenlere oldukça duygulu anlar yaşattı.

Kıbrıs Zafere Doğru 15. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kıbrıs Zafere Doğru 15. Bölüm Fragmanı

Kıbrıs Zafere Doğru 14. Bölüm Özeti

Gözleri oyuldu, Pazıları matkapla delindi, Kafasına beton çivi çakıldı, İç organları çıkarıldı.
TRT’de yayınlanan ‘Kıbrıs Zafere Doğru’ dizisinde, kahraman şehit Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel’e Rum askerlerinin nasıl işkence ettiğinin anlatıldığı sahne yürekleri dağladı.

Yüzbaşı Cengiz Topel’in öldürülmesi üzerine Ankaralı, Türkiye’ye dönüp arkadaşının cenazesini annesine teslim etmeden önce intikam yemini eder. Bu yolda yalnız hareket edip başka kimsenin sorumluluğunu almak istemeyen Ankaralı’yı, mücahit kardeşleri yalnız bırakmaz. Kıbrıs, Yüzbaşı Cengiz’e gözyaşlarıyla dolu bir cenaze merasimi düzenlerken Ankaralı, intikam için ölüm görevine çıkar. Ankaralı’nın gerçek adı ve soyadını içeren mektup geride kalanlara ulaştırılır. Ankaralı’nın vedası sadece Kıbrıs’a değil tüm sevdiklerine acı bir haberle gelir.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-28

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir