1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 42. Bölüm

Hercai 42. Bölüm
0

ATV ekranların çok sevilen dizisi Hercai yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai 42. Bölüm ile 9 Ekim Cuma akşamı ATV ekranlarında olacak.

ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Hercai, dün akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Yayınlanan son bölümde; Azize Aslanbey’in yıllardır herkesten sakladığı büyük sırrı Sultan öğreniyor. Dilşah’ın yazdığı mektubun Miran’ın eline geçip geçmeyeceği merak edilen unsur oluyor.

Hercai 42. Bölüm Fragmanı

Hercai 42. Bölüm 2. Fragmanı

Hercai 41. Bölümde Neler Oldu?

Azat’ın vurulmasıyla iki aile arasındaki düşmanlık çoğalırken, esrarengiz bir biçimde ortaya çıkan Aslan suçu üstlenmiş ve Azize’yi büyük bir paniğe sürüklemiştir. Gözlerden uzak büyüttüğü tek erkek torununun gelişiyle tüm planları bozulan Azize onu geri göndermenin yollarını arar. Azat’ın vurulduğu anı gözleriyle gören Reyyan ise şoktadır. Tam uzaklara gidecekleri sırada Miran’ın böyle bir şey yapmasına anlam veremez. Ta ki onunla konuşuncaya dek. Gerçekleri öğrenmesi ve Miran’ın yanında yer alması uzun sürmez ancak bu kez sınavları çok daha büyüktür. Çünkü Hazar dahil tüm aile, bu evliliğin derhal bitmesi gerektiğinde hemfikirdir. Tüm bu yaşananlardan sonra Reyyan ailesini karşısına alıp Miran’la gidecek mi? Aslan Aslanbey dost mu? yoksa düşman mı?

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir