1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 39. Bölüm

Teşkilat 39. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Teşkilat 39. Bölüm ile 20 Mart Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat dizisinin 38. bölümünde; Ekip kimyasal maddeleri barındıran taşıyıcının peşine düşer. Taşıyıcıyı bulduklarında düzenlenen operasyon sırasında hiç beklenmedik bir kayıp yaşarlar. Bu kayıp sonrası hırslanan ekip yeni bir amaç etrafında birleşir, bu kaybı onlara yaşatanlar bedellerini çok ağır ödeyecektir.

Teşkilat 39. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 39. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 38. Bölüm Özeti

Gizli görevde olan Hakkı, ekibe yardım etmek için Yıldırım’ın yeni planını deşifre etmeye çalışır ancak hesapta olmayan yeni gelişmeler hayatını tehlikeye sokar. Halit, Yıldırım’ın hamlesi için Ceren’i sıkıştırırken, Ceren hücresinde çaresizce kurtarılmayı beklemektedir.

Yıldırım’ın kimyasalları Türkiye’ye sokma planı ekibin nokta atışı operasyonu sayesinde sekteye uğrayınca Yıldırım yeni hedefine yönelir. Bu hedefin boyutu tahmin edilenden büyüktür. Ekibimiz Yıldırım’ı durdurmaya çalışırken Mete çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir