1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 24. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 24. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 24. Bölüm ile 3 aralık Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yaz aylarında yayınlanmaya başlayan ve günümüze kadar iddasını süredüren iddalı Fox dizisi Aşk Mantık İntikam bölümleri her hafta heyecanla bekleniyor. Burcu Özberk ve İlhan Şen başrollerinde yer aldığı Türk yapımı dram ve romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam 23. bölümünde Ozan ve Esra, Mert’in tüm kişisel bilgilerine erişmiştir. Adım adım Mert’in peşine düşerler. Çağla her anlamda köşeye sıkışmıştır.

Aşk Mantık İntikam 24. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 23. Bölüm Özeti

FOX Tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam 23. bölümde Ozan ve Esra, Mert’in kim olduğunu artık bilmektedir. Mert Ozan’la konuşmak için şirkete girer fakat beklenmedik bir müdahale ile Ozan’a ulaşamaz. Ozan ve Esra, Mert’in tüm kişisel bilgilerine erişmiştir. Adım adım Mert’in peşine düşerler. Çağla her anlamda köşeye sıkışmıştır ve Mert’in uzlaşmak gibi bir niyeti yoktur. Sonunda beklenen yüzleşme gerçekleşir. Ozan, Çağla ve Mert’i karşı karşıya getirir. Esra ise çok önemli bir karar alır. Esra’nın aldığı bu karardan sonra kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir