Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm
0

ATV ekranlarının Salı akşamları ekrana gelen iddalı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm 19 Ocak Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Hızır Çakırbeyli ve etrafında şekillenen olayların ele alındığı dizide işler karışıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 178. son bölümünde, Hızır, dostu Tipi’yi Yaman Korkmaz’dan korumak için canı pahasına mücadele etse de Tipi, Hızır’ın işini zora sokar. Korkmazlar, Hızır ve Alpaslan’ın ölümü için planlar yapar. İhaneti kaldıramayan Tipi’nin hamlesi masadaki dengeleri yeniden bozar. Alpaslan’ın kararında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, aynı çoğunluğu masa kurallarına uymayan Tipi’nin oylamasında yakalamak ister. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=er_D3qHLpZ0″]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=6rrOhIkfBlc”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 178. Bölüm Özeti

Tipi’yi ortadan kaldırmak için İlyas Çakırbeyli’den masayı toplamasını talep eder. Yaman Korkmaz, bir yandan da Babası Hamdi Korkmaz’la birlikte Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli’nin ortadan kaldırılması için de plan yapar. Hızır Çakırbeyli ise dostu Tipi’nin hayatını kurtarmak için mücadele eder. Hızır Çakırbeyli’nin yaptığı planda en büyük sorun ise hayatını kurtarmaya çalıştığı dostu Tipi’dir. Gönül’üne kavuşmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli’nin işini zora sokar. Çakırbeyli ailesinin yanı sıra Façalı ailesinde de ortalık durulmaz. Emine Façalı, masada kardeşi Tipi’nin oylamasında eller kalkmaması için Haşmet ve Behzat Façalı’yı sıkıştırır. Hızır Çakırbeyli, Tipi’nin hayatını kurtarmaya çalışırken bir yandan da içlerindeki haini bulmak için plan yapar. Okların Bahar’ı göstermesinden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli’nin yine de içine kurt düşer.
Haini ortaya çıkarmak için Ceylan Çakırbeyli ile birlikte plan yapan, Hızır Çakırbeyli, adım adım haine yaklaşır. Çakırbeyli ailesi ve dostları ise en büyük darbeyi her sırlarını bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebru’dan alacaklardır. Ceylan Çakırbeyli, çantasındakini sırdaşı Ebru’ya mı yoksa eşini elinden alan Bahar’a mı doğrultacağına henüz karar vermemiştir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir