1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 59. Bölüm

Hercai 59. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hercai 59. Bölüm ile 14 Şubat Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan ATV dizisi Hercai, 58. bölümüyle Pazar akşamı ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümünde Reyyan’ın Miran’a yalan söylediğinin ortaya çıkması damga vurdu. Hercai dizisi 58. son bölümüyle bu akşam izleyenlerin karşısına çıktı. Büyük heyecanın yaşandığı son bölüm sonrası gözler 59. yeni bölüm fragmanı çevrildi.

Hercai 58. Bölüm İzlemek İçin tıklayınız.

Hercai 59. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=OELzf44Q7LI”]

Hercai 59. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XWpMMIj8REs”]

Hercai 58. Bölüm Özeti

Dilşah’ın, Azize’yi yaralamasıyla tüm dengeler değişmiştir. Reyyan bir yandan Dilşah’ı korumak öte yandan da Azize’yi yaşatmak zorundadır. Ona bu zorlu sınavda destek verecek kişi ise Azra olacaktır.

Füsun kızının yerini bilen tek kişiyi, Azize’yi öldürmek isterken yaşatmak zorunda kalacak ve en sonunda her şeyi alt üst edecek bir intikam alacaktır. Öte yandan Miran, Cihan’ı köşeye sıkıştırmıştır ancak onun Reyyan’ın bir şeyler sakladığına dair sözleriyle allak bullak olur.

Reyyan ise Miran’dan daha fazla sır saklayamayacağına karar vermiştir. Bununla ilgili bir adım atar ancak hepsini bekleyen bir sürpriz vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir