1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Oğlum 4. Bölüm

Oğlum 4. Bölüm
0

Show TV ekranlarının yeni dizisi Oğlum yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Oğlum 4. Bölüm ile 2 Mart Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Oğlum dizisi sevenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Oğlum dizisinin 3. bölümünde; Efe, İlyas ile ormanda karşılaşmalarından sonra oldukça korkmuş haldedir. Efe, Demet’le görüşmek istemez ve ifadesini değiştirir. Efe, ailesi gibi yalan söylemek istemediğini belirterek yeniden Kaan’ı öldürdüğünü itiraf ederken Demet, Efe’ye bir adım daha yaklaşmayı başardı.

Oğlum 4. Bölüm Fragmanı

Oğlum 3. Bölüm Özeti

Demet, Efe’nin İlyas ile karşılaşmasının korkusuyla yalan söylediğini düşünür. Ancak Tuğrul’un avukatı Nedim, Efe’nin ifadesinde yaptığı değişikliği aile ile paylaşır. Tuğrul basının gücünü kullanarak işlerini ve imajlarını düzeltmeyi planlar, Zeynep’e bunun oğlunun iyiliği için olduğunu söyler. Zeynep ve Tuğrul kameraların karşısına geçer ancak işler Tuğrul’un planladığı şekilde olmayacaktır…Tüm bunlar yaşanırken Kaan’ın yokluğu ile yaşamayı öğrenmeye çalıştıkları sırada kızlarını ihmal ettiklerini fark etmeyen Melike ve İlyas çifti Ceren’in eve gelmemesi üzerine tekrar sarsılırlar

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir