1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The OA Dizisi İptal Edildi

The OA Dizisi İptal Edildi
0

Netflix’in sevilen ve ikinci sezonuyla gündeme damgasını vuran bilim kurgu dizisi “The OA” hakkında verilen bir karar resmi olarak duyuruldu. Açıklananlara göre dizinin yeni bir sezonu gelmeyecek. Bir final sezonu bile yapılmayacak olan The OA, iptal edilmiş oldu.

The OA’in iptali ile ilgili verilmiş olan bu karar hakkında Netflix orijinal dizileri departmanının başında bulunan Cindy Holland şu sözleri sarf etti: “The OA’in 16 büyüleyici bölümünden harika bir şekilde gurur duyuyoruz. Brit ve Zal’e cüretkar görüşlerini paylaştıkları ve bunu inanılmaz yetenekleriyle gerçekleştirdikleri için minnettarız. Gelecekte burada ya da başka boyutlarda onlarla yeniden çalışabilmek için önümüze bakıyoruz.”

Bilim kurgu türündeki The OA, kimliğini keşfetmek, insanlar arasında bağ, yaşam ile ölüm arasındaki sınırlar üzerinde duruyordu. Dizinin ikinci sezonunda hikaye alternatif bir gerçekliği takip etmiş; Marling’in hayat verdiği Prairie karakterinin bilinci, Praire’in alternatif bir evrende var olan bir başka versiyonuna yüklenmişti. Böylece akıl almaz bir sezonla karşımıza çıkan The OA, izleyenleri büyülemeyi başarmıştı. Dizinin oyuncu kadrosunda Brit Marling’in yanı sıra Emory Cohen, Scott Wilson, Phyllis Smith, Jason Isaacs ve Alice Krige gibi isimler yer alıyordu. The OA’in yaratıcısı ise Brit Marling ve Zal Batmanglij olmuştu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir