1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumiyet 10. Bölüm

Masumiyet 10. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Masumiyet yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara geliyor. Masumiyet 10. Bölüm ile 28 Nisan Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumiyet dizisi 9. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı Masumiyet dizisinin son bölümünde; Ela, yaralarının gerçek sebebinin babası olduğunu fark ediyor. İlker’in onu manipüle ettiğini anlıyor ancak İlker’den vazgeçemiyor. İsmail, şok etkisi yaratan sözlerini geçiştirmeye çalışsa da, İsmail’in bir sırrı olduğunu anlayan Hale, duyduklarının peşini bırakmaz ve onu olay gecesine kadar götürecek yola doğru dönüşü olmayan bir adım atar. Masumiyet 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumiyet 8. son bölüm özeti.

Masumiyet 10. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumiyet 10. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PoU19pIwGbI”]

Masumiyet 9. Bölüm Özeti

İsmail, şok etkisi yaratan sözlerini geçiştirmeye çalışsa da, İsmail’in bir sırrı olduğunu anlayan Hale, duyduklarının peşini bırakmaz ve onu olay gecesine kadar götürecek yola doğru dönüşü olmayan bir adım atar. Babasıyla köprüleri atan İlker’e bir darbe de Ela’nın aldığı heyet raporu vurur.

Ela’nın verdiği ifadeyi geçersiz kılan raporla birlikte, davanın gidişatı kökünden değişirken İlker ve Hale köşeye sıkışır. Ela yüzleşmek zorunda kaldığı gerçekle birlikte, İlker’e olan duygularından iyileşmek için çırpınsa da düşündüğünden çok daha zor bir süreç onu beklemektedir. Harun’un da topa girmesiyle, Hale’nin oyunları da ortalığa dökülür. Bahar ve Harun’un iş birliği Ilgaz cephesini yerle bir ederken olay gecesinin sarsıcı gerçeği de artık gün yüzüne çıkmıştır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir