Akıncı 20. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Akıncı yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Akıncı 20. Bölüm ile 14 Mayıs cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz. Akıncı 20. Bölüm ile sezon finali yaparak ekranlara verecek.

atv’nin merakla takip edilen dizisi Akıncı 19. bölümüyle izleyici ekrana kilitledi. Son bölümün ardından heyecanla beklenen Akıncı 20. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmana “Akıncı Bey’i Turhan oğlu Fatih, asla yalnız değilsin!” sözleri damga vurdu.

Akıncı 20. Bölüm Fragmanı

Akıncı 19. Bölüm Özeti

Akıncı konsolosluk binasında Haritacılar’ın İstanbul’a geliş sebebinin kendisi olduğunu öğreniyor. Nergis’in annesinin izini takip ederken hiç beklemediği biriyle karşılaşıyor. Bu isim, babası Cevdet oluyor. Cevdet bir kez daha net bir ifadeyle, Nergis’in annesini aramaktan vazgeçmesi gerektiğini söylüyor.

Fakat bu sözler Nergis’i durdurmaya yetmiyor. Kemal bombaların izini sürmeye devam ediyor. Bu takip onu Köksal’a götürecek. Köksal’ın emniyette olduğunu öğrenen Haritacılar onu kurtarmak için harekete geçiyorlar. Çok sinsi bir plan yapıyorlar fakat bu planı elbette bozacak olan da Akıncı oluyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir