Adı Sevgi 11. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Adı Sevgi 11. Bölüm ile 22 Mart Pazar akşamı final bölümü ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Adı Sevgi bölümleri Pazar akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. 15 Mayıs Pazar akşamı ekranlara gelen Adı Sevgi son bölümü reyting sıralamasında 2,54 izlenme oranı ile 8. oldu. Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş, Mert Doğan, Fatih Al gibi başaırılı isimleri buluşturan dizinin izleyicileri Adı Sevgi dizisi final yaparak ekranlara veda ediyor.

Adı Sevgi 11. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Adı Sevgi 11. Bölüm Final Fragmanı

Adı Sevgi 10. Bölüm Özeti

Emir ve Elif, Volkan’ın Zeynep’le kaçmasını engellemek için onların peşine düşer. Ancak Volkan’ın hedefinde bu kez Emir vardır. Emir’i vuran Volkan, bir an önce yurtdışına kaçmaya çalışırken yakalanır. Emir’in verdiği yaşam savaşı, Elif’i derinden etkiler. İkisi de duygularını saklayamaz. Öte yandan Zeynep’in Volkan’la kalan son bağı, boşanma davasıyla kopmak üzeredir. Volkan’ın itirazsız boşanması için Emir elindeki kozu kullanırken, Volkan yaptıklarından pişman olduğunu düşündüren sinir bozucu bir oyuna girişir.

Bu arada Leyla, Doğukan’la ilgili gerçekleri saklamak istese de Şükran ve Ferdi’nin bu sırrı öğrenmesiyle işler kontrolden çıkar. Macide, Ekrem’in bir oğlu daha olduğunu öğrendiğinde ne kadar tehlikeli olduğunu kanıtlayacaktır. Gülendam ise Sarpça’dan ayrılmak için ihtiyacı olan paraya Volkan’ın teklifiyle kavuşur…

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir