Merakla Beklenen “Everything Everywhere All At Once” Vizyona Giriyor
0

Türkçe çevirisi “Her Şey Her Yerde Aynı Anda” orjinal adı ile “Everything Everywhere All At Once” merakla beklenen filmler arasında yer alıyor. Dan Kwan, Daniel Scheinert yönetmenliğindeki 8 Nisan Cuma akşamı ülkemizde de vizyona giriyor.

Çinli göçmen bir kadının dünyayı kurtarmak için çıktığı eğlenceli vahşi yolculuğu anlatan film, herkes tarafından merak ediliyor. Dan Kwan ve Daniel Scheinert’in yazıp yönettiği “Everything Everywhere All At Once” (Her Şey Her Yerde Aynı Anda) 8 Nisan’da vizyona girecek. “Her Şey Her Yerde Aynı Anda”yı tanımlamak için yalnızca macera ve komedi filmi demek yeterli kalmıyor. Fragmanından da anlaşılacağı üzere oldukça “çılgın” bir film ve bilim kurgudan fantastik sinemaya, aksiyondan komediye salınan bir hikayesi var.

Yaşlanmakta olan bir Çinli göçmen, yaşayabileceği hayatlarla bağlantılı diğer evrenleri keşfederek tek başına dünyayı kurtarabileceği çılgın bir maceraya sürüklenir.” “Everything Everywhere All At Once” (Her Şey Her Yerde Aynı Anda) filmi için yapılan açıklama bu ama daha fazlası var. Gelin bu eğlenceli çoklu evren filmine yakından bakalım…

IMSB puanı şuan 8.5 olan filmde, ailesi ve işi arasında geçen sıradan bir hayata sahip olan, vergilerini ödemek konusunda sıkıntı yaşayan Çinli göçmen bir kadının bir anda tüm çoklu evrenlerdeki benliklerine vakıf olması ve evreni kurtaracak yegane gücün kendisi olduğunu keşfetmesiyle gelişen olayları konu ediniyor. Eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük beğeni toplayan film hem tarihi hem de fütiristik atmosferi yaşatıyor.

Başrolü Bafta adayı yıldız Michelle Yeoh’un üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Jamie Lee Curtis, Jenny Slate, Stephanie Hsu, Ke Huy Quan gibi isimler yer alıyor. Michelle Yeoh ayrıca filmin yürütücü yapımcılığını da üstleniyor.

Everything Everywhere All At Once Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir