1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 36. Bölüm

Kuruluş Osman 36. Bölüm
0

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Kuruluş Osman 36. Bölüm ile 2 Aralık Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Dün akşam ekranlara gelen Kuruluş Osman 35. bölümü yine heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Osmanlı Devleti’nin kuruluş hikayesini anlatan dizinin dün akşamki bölümünde Osman Bey, Bizans’a beklemedikleri bir darbe indirdi ve büyük heyecan yaşandı. 5. son bölümde kaleye girerek Nikola’yı avlayan Osman Bey, Bizans’a darbe üzerine darbe vurur. Söğüt’e yeni bir saldırı hazırlığı yapılır.

Kuruluş Osman 35. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kuruluş Osman 36. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 35. Bölüm Özeti

Zekice bir planla kaleye girerek Nikola’yı gafil avlayan Osman Bey, Bizans’a beklemedikleri bir darbe indirir. Flatyos, Osman Bey’in bu hamlesine cevaben en iyi adamlarını toplayarak Söğüt’e saldırı düzenlemek üzere harekete geçer.

İnegöl’ü ele geçirmek amacındaki Yavlak Arslan ise Osman Bey’in tüm itirazlarına rağmen zaman kazanmak için Savcı Bey ve Dündar Bey’i elçi olarak Kulucahisar’a gönderir. Bala Hatun, Osman Bey tarafından Targun Hatun’u izlemekle görevlendirilirken, Aygül, Hazal Hatun’la yüzleşmek için fırsat kollamaktadır.

Osman Bey, Söğüt’e yapılacak saldırıya engel olabilecek mi? Nikola ölecek mi? Savcı Bey ve Dündar Bey’i Kulucahisar Kalesi’nde ne bekliyor? Yavlak Arslan, İnegöl Kalesi’ni almayı başarabilecek mi? Bala Hatun, Targun Hatun’un sırrını çözebilecek mi? Sağlığı kötüye giden Ertuğrul Bey’in akıbeti ne olacak?

İlginizi Çekebilir
Baba-Bolum-4

Yorum Yap