1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Succession 4. Sezon Onayını Aldı

Succession 4. Sezon Onayını Aldı
0

HBO’nun sevilen dizisi Succession, 4. sezon onayı aldı. Sevilen HBO dizisi Succession, Roy ailesinin maceralarını yeni sezonda da hayranlarla buluşturmaya devam edecek.

Jesse Armstrong’un yaratıcısı olduğu Succession dizisi, 3. sezonu ile izleyici karşısına 17 Ekim tarihinde çıkmıştı. Hali hazırda 3. sezondan henüz 3 bölüm yayınlanmış olsada HBO kanalı sevilen dizi Succession için yeni sezon onayını verdi. 2 sezonluk pandemi arasından sonra tekrar izleyicisi ile buluşan dizisi için bu haber hayranları tarafından sevinçle karşılandı.

Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen gibi önemli isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin 3. sezonuna Alexander Skarsgård ve Adrien Brody‘nin dâhil olmuştu.

Açıklamalara göre 3. sezon şimdiden 1.4 milyon kişi tarafından izlendi. HBO’nun yardımcı yürütücü yapımcısı Francesca Orsi, Jesse Armstrong’un her sezonda ne kadar büyük bir başarı yakaladığından bahsederek Succession’ın yeni bir sezonu daha hak ettiğini söyledi: “Bu sezon şüphesiz ki bir istisna içermiyor ve gelecek sezonda nelerin sergileneceğini görmek için daha heyecanlı olamazdık.”

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir