1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Bluff City Law ve Sunnyside Dizileri Sezon Onaylarını Aldı

Bluff City Law ve Sunnyside Dizileri Sezon Onaylarını Aldı
0

NBC, pilot bölümleri tamamlanan “Bluff City Law” ve “Sunnyside”ın ilk sezon onaylarını verdi.

Hukuk dizisi türündeki “Bluff City Law”, en tartışmalı insan hakları davalarını üstlenen özel bir hukuk bürosunda geçecek; efsanevi avukat Elijah Strait ile kızı Sydney Keller’ın atıldığı davalara odaklanacak. Annesinin ani ölümünün ardından, yıllardır konuşmadığı babası Elijah ile yeniden ilişki kuran Sydney, ondan gelen teklifi kabul edip şirkette çalışmaya başlar. Bu süreçte, hem zorlu davaların altından kalkmaya hem de ilişkilerini onarmaya çalışırlar. Dizinin senaryosunu Dean Georgaris kaleme alıyor.

“Bluff City Law”un başlıca rollerini Jimmy Smits, Caitlin McGee, Barry Sloane, Scott Shepherd, MaameYaa Boafo, Stony Blyden ve Jayne Atkinson paylaşıyor.

“Sunnyside” ise New York City’nin en genç meclis üyesi Garrett Modi’nin politik kariyerini takip edecek. Modi’nin hayatı büyük bir dönüm noktasından geçer ve Amerikan vatandaşı olmanın hayallerini kuran bir grup insana yardım etmeye başlar. Dizinin oyuncu kadrosunda Kal Penn, Diana Maria Riva, Joel Kim Booster, Kiran Deol, Poppy Liu, Moses Storm ve Samba Schutte gibi isimler boy gösterecek.

2019-2020 sezonunda NBC ekranlarında yayınlanacak yapımlar arasında “The Blacklist”, “Chicago Fire”, “Chicago Med”, “Chicago PD”, “Law & Order: SVU”, “New Amsterdam”, “Brooklyn Nine-Nine”, “The Good Place”, “Superstore” ve “Will & Grace” var.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir