Mert Ramazan Demir Kimdir?
  1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Mert Ramazan Demir Kimdir?

Yalı Çapkını'nın Ferit'i Yalı Çapkını Ferit kimdir? Mert Ramazan Demir, nereli, kaç yaşında, mesleği, burcu ne? Boyu, kilosu kaç? merak edilen tüm sorular yazımızda.

0

1998 yılında İstanbul’da Dünyaya gelen Mert Ramazan Demir, şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisindeki başarılı performansı ile göz dolduruyor. Çıplak isimli BluTV dizisiyle dikkatleri çeken Mert Ramazan Demir, 2020 yılında adım attığı oyunculuk mesleğinde hızla yükselmekte! Fox TV’nin kısa ömürlü Öğretmen dizisinde Afra Saraçoğlu ile rol aşmıştı.

Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim alan Demir, ilk olarak rol aldığı yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı “I Am You” filminde Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır rol alarak oyunculuğa adım attı.

25 Kasım 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mert Ramazan Demir’in çocukluk yılları, doğup büyüdüğü İstanbul’un Şile semtinde geçti. Yakışıklı oyuncu aslen Kocaelili. 1.78 boyunda ve 72 kilo olan Mert Ramazan Demir, ayrıca tam bir Yay burcu erkeği.

Dijital platform Exxen için çekilen Ölüm Zamanı dizisinin ardından Netflix için çekilen UFO filminde de rol aldı. 2 yıl içinde kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Mert Ramazan Demir, günün en çok konuşulan isimlerinden şu sıralar! Afra Saraçoğlu ile uyumu çok beğenilen Demir, Star TV’nin Yalı Çapkını dizisindeki Ferit karakteriyle de merakla takip ediliyor.

FERİT KARAKTERİ HAKKINDA

Halis Ağa’nın torunu, Orhan ve Gülgün’ün küçük oğlu. Ferit şeker hastasıdır. Hem hastalığı hem evin küçük oğlu olması sebebiyle daha çocukluktan itibaren fazlaca şımartılmış ve çoğu isteğine evetdenilmiştir. Üniversiteyi yurt dışında okuması sebebiyle de ailenin kurallarını çok fazla içselleştirememiştir. Bu kurallarla çatışma halindedir. Yakışıklı, uçarı, deli dolu, eğlenceli ve çapkındır fakat henüz hiç aşık olmamıştır.

İlginizi Çekebilir
john noble

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir