1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Preacher 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Preacher 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

Preacher dizisinin 4. sezonundan kısa bir tanıtım ve poster yayınlandı. Amerikan yapımı korku-fantastik türü dizi “Preacher” yayınlanacak olan 4. sezonu ile birlikte ekranlara veda edecek. Gizemli bir güç tarafından ele geçirilen Teksaslı rahip Jesse Custer’ın hikayesini ele alan dizi, İngiliz yazarlar Garth Ennis ve Steve Dillon’ın imzasını taşıyan kült çizgi roman serisinden uyarlanıyordu.

Sevilen oyuncu ve komedyen Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisinin yarattığı “Preacher”, kilisesinde gerçekleşen doğaüstü bir olayın ardından yanına bir vampiri ve eski sevgilisini alarak Tanrı’yı aramaya çıkan rahip Jesse Custer ile birlikte 3 sezondur devam ediyordu. AMC ekranlarında yayınlanan dizi, geçtiğimiz sezonunda Jesse Custer’ın tüm hayatı boyunca görmezden geldiği evini arayış hikayesini işlemişti. Jesse, Tulip ve Cassidy, Jesse’in büyüdüğü Angelville’e geri dönerken karakterin, yeni arkadaşlarının da yardımıyla geçmişinden kaçması gerekmişti.

Yeni sezonda da heyecan yüksek olacak. Seri finale yaklaştıkça, Tanrı’nın evren hakkındaki nihai planına dair göstergeler yerine oturmaya başlar. Cennetsel kehanetler, cehennem hapishaneleri ve dünyayı yok edebilecek bir nükleer savaş arasında sıkışıp kalmış, Jesse, Tulip ve Cassidy’nin tek çaresi Tanrı’yı bulmaktır. Üçlünün zamanında Tanrı’ya ulaşıp ulaşamayacakları veya tüm bu katliamın Tanrı’nın ilahi planının bir parçası olup olmadığı dünyanın sonu giderek yaklaşmaktayken ortaya çıkacaktır…

Dizinin başrollerinde rahip Jesse Custer olarak Marvel Sinematik Evreni’nin Howard Stark’ı, Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filminin Kral Llane Wrynn’i olarak hatırlanan Dominic Cooper, Cassidy olarak Misfits’in Rudy Wade’i olmanın yanı sıra Son Cadı Avcısı’nda da karşımıza çıkan Joseph Gilgun ve Tulip olarak, Loving filmindeki performansıyla Oscar adaylığı kazanan, Misfits’in Nikki’si Ruth Negga yer alıyor. Dizinin yeni sezon kadrosunda önceki sezondan sonra yeniden göreceğimiz Ian Colletti, Pip Torrens, Julie Ann Emery, Graham McTavish ve Noah Taylor da bulunuyor.

“Preacher”ın final sezonu 4 Ağustos’ta prömiyer yapacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir