1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı 35. Bölüm

Sen Çal Kapımı 35. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza geliyor. Sen Çal Kapımı 35. Bölüm ile 13 Mart Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sen Çal kapımı 34. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Sen Çal kapımı dizisi yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Sen Çal Kapımı dizisi son bölümde; Eda, Serkan’ın onu öpmesiyle her şeyi hatırladığı ümidine kapılır. Neden bunu yaptığını Serkan’a sorarken, Serkan’ın cevabı öfkelenmesine neden olur. Başrollerinde Hande Erçel, Kerem Bürsin, Bige Önal, Neslihan Yeldan ve Anıl İlter’in yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Sen Çal Kapımı 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Çal Kapımı 34. son bölüm özeti.

Sen Çal Kapımı 35. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dA2gaw0-Ar4″]

Sen Çal Kapımı 35. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=OHCy7WFM0T8″]

Sen Çal Kapımı 34. Bölüm Özeti

Eda, Serkan’ın onu öpmesiyle her şeyi hatırladığı ümidine kapılır. Neden bunu yaptığını Serkan’a sorarken, Serkan’ın cevabı öfkelenmesine neden olur.

Serkan’ın bu hamlesi ikisi arasındaki aşk oyununu daha da kızıştırır. Peki bu aşk oyununu Eda mı Serkan mı yoksa sadece “aşk” mı kazanacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir