1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 17. Bölüm

Gönül Dağı 17. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 17. Bölüm ile 20 Şubat Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 16. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı dizi yayın hayatına başladığı ilk günden beri diziseverlerin sıkı takibi altında. Gönül Dağı 16. son bölümünde; Taner ve Dilek yeniden kavuşmuştur. Ancak bu kavuşma Süleyman’ın tehdidiyle yara alır. Süleyman, Taner ve amcaoğullarının aldığı yatırımı iptal ettirir. Bu haberle yıkılan Taner, çare ararken bütün olan biteni Gülsüm öğretmen öğrenir. Bu durum Gülsüm’ü çok kızdırır. Gönül Dağı 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı 16. son bölüm özeti.

Gönül Dağı 16. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 17. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0r03jkFDLjo”]

Gönül Dağı 17. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Z7lBgSQJdfM”]

Gönül Dağı 16. Bölüm Özeti

Süleyman’ın karşısına dikilir ve büyük bir hesaplaşma yaşanır… Bu hesaplaşma Taner ve Dilek’i nasıl etkileyecektir?

Öte tarafta Dilek, çobanın kendisine verdiği sırrı Taner’e açıklayacaktır. Bu sır, Taner ve Dilek’i nasıl etkileyecektir?

Zahide, çocuklarını Fikret’e yemeğe gönderir. Ancak çocuklar burada Fikret’in bambaşka bir yüzüyle karşılaşır. Bu durum Zahide’yi bir karar vermeye iter. Zahide, Sefer’i tercih edecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir