1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 42. Bölüm

Kuruluş Osman 42. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümü ile devam ediyor. Kuruluş Osman 42. Bölüm ile 13 Ocak Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 41. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Emre Basalak ve Özge Törer’in yer aldığı dizi her Çarşamba yeni bölümleri ile ekrana geliyor. Kuruluş Osman 41. son bölümünde; Kayı beyi olarak kılıç kuşanmasının ardından Türk kağanlarının emanetlerini Bamsı Bey’den teslim almak üzere yola çıkan Osman Bey; obada ve uç bölgesinde nizamını kurmak için çalışmaya başlar. Ancak Flatyos’un kaçışı ve Bala Hatun’un zehirlenmesiyle sarsılacaktır. Kuruluş Osman 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 41. son bölüm özeti.

Kuruluş Osman 41. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kuruluş Osman 42. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=UFqBPE7JXy0″]

Kuruluş Osman 42. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=NFBV4cdj0_Q”]

Kuruluş Osman 41. Bölüm Özeti

Flatyos’un kaçışından alp başı görevini verdiği Göktuğ’u sorumlu tutan Osman Bey, Dündar Bey’in Nikola ile gizlice görüştüğünü öğrendiğinde ise çılgına döner ve amcasını cezalandırır. Papa’nın ajanları Bamsı Bey’i tuzağa düşürerek emanetleri ele geçirmek için hamle yaparken, Flatyos’un dönüşüyle güçlenen Nikola ise İstanbul’dan gönderilen yeni birlikler sayesinde Osman Bey’i gafil avlamak üzere plan kurar. Türk kağanlarının emanetlerini teslim alan Osman Bey’in yeni hedefi ne olacak? Osman Bey, Dündar Bey’i nasıl cezalandıracak? Osman Bey, Flatyos’un kaçışından sorumlu tuttuğu Göktuğ’a ne ceza verecek? Bala Hatun’u zehirleyen Targun Hatun’un planı ne? Flatyos’un geri dönmesiyle Nikola nasıl bir tuzak kuracak? Papa’nın ajanları emanetleri ele geçirebilecek mi?

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-18

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir