1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 4. Bölüm

Son Yaz 4. Bölüm
0

Ekranların yeni dizi dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile Cuma akşamları FOX ekranlarına gelmeye devam ediyor. Son Yaz 4. Bölüm ile 22 Ocak Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son Yaz dizisi 3. bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı dizinin yeni bölümleri Cuma akşamları FOX TV’de yayınlanıyor. Son bölümde; Akgün, Yağmur’un yardımıyla Sakız Adası’na kaçmaya çalışırken, denizin ortasında onları bir sürpriz beklemektedir. Son Yaz 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son Yaz 3. son bölüm özeti.

Son Yaz 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=8pYjULwnX70″]

Son Yaz 3. Bölüm Özeti

Selim, Akgün’ün Yağmur’la beraber plan yaparak onu tehlikeye attığını öğrenince; Akgün’ü, ailesinin yanından uzaklaştırmaya karar verir; İstanbul’a doğru yola çıkarlar. İstanbul’da babasıyla karşı karşıya gelen Akgün onunla hesaplaşma şansı bulur. Selim ise Selçuk Taşkın’ın Akgün’ü kendisine emanet etmesinin altında yatan gerçek sebebi öğrenir.

Bu sırada; ailesinin boşanacağını öğrenen Altay, kendisinden hiç umulmadık bir davranış sergileyerek, Selim’in verdiği kararları sorgulamasına sebep olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir