1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The CW 4 Diziye Yeni Sezon Onayı Verdi

The CW 4 Diziye Yeni Sezon Onayı Verdi
0

The CW, “All American”, “Roswell, New Mexico”, “In The Dark” ve “The 100”ın yeni sezon onaylarını duyurdu.

Taze diziler “All American”, “Roswell, New Mexico” ve “In The Dark” ikinci sezon onaylarını alırken “The 100” yedinci sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin altıncı sezonu 30 Nisan’da prömiyer yapacak; Dünya’dan kaçan karakterlerin yeni bir gezegende yaşadıkları maceraları işleyecek. Kass Morgan’ın gençlik romanlarından uyarlanan dizi, başlıca rollerinde Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon ve Tasya Teles gibi isimleri buluşturuyor.

Melinda Metz’in “Roswell High” romanlarından uyarlanan “Roswell, New Mexico” ise doğup büyüdüğü kasabaya geri dönen genç Liz Ortecho’nun burada yaşanan tuhaf olayları keşfetmesini işliyor. Dizide anakaraktere Jeanine Mason hayat veriyor.

The CW geçtiğimiz haftalarda, yeni dizileri “Legacies” ve “Charmed”ın yanı sıra “Supernatural”, “Riverdale”, “Legacies”, “Charmed”, “The Flash”, “Supergirl”, “DC’s Legends of Tomorrow”, “Black Lightning”, “Dynasty” ve “Arrow” gibi uzun soluklu yapımlarına da yeni sezon onaylarını verdi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir