1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annenin Sırrıdır Çocuk 5. Bölüm

Annenin Sırrıdır Çocuk 5. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Annenin Sırrıdır Çocuk 5. Bölüm ile 4 Mayıs Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 27 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelen Annenin Sırrıdır Çocuk son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,18 puan ile 4. oldu. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 4. bölümünde; Meryem’in planları alt üst olur. Yalçın komiser Meryem’den şüphelenir.

Annenin Sırrıdır Çocuk 5. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Annenin Sırrıdır Çocuk 5. Bölüm Fragmanı

Annenin Sırrıdır Çocuk 4. Bölüm Özeti

Çocuklarının kaçırılmasıyla deliye dönen Defne ve Çınar için çok sancılı bir dönem başlayacak. Diğer yandan Sadun kendi yöntemleriyle bebeğin bulunması için onlara yardımcı olacak. Meryem planının ikinci etabında kaçırdığı bebekle ilgili çok büyük zorluklar yaşamaya başlayacak.

Bebeğin düzgün bir şekilde beslenmemesi çevresinde ciddi soru işaretleri doğuracak. Soruşturmayla ilgilenen Yalçın komiser Defne ve Sadun’un arasındaki geçmiş bağlarının düğümlerini çözebilecek mi? Çevirdiği türlü oyunlarla gerçeklerin ortaya çıkmasını önlemeye çalışan Meryem’in maskesi düşecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir