1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Mr. Robot 4. Sezon Afişi Yayınlandı

Mr. Robot 4. Sezon Afişi Yayınlandı
0

Sam Esmail’in imzasıyla ekrana taşınan Mr. Robot 4. sezon afişini görücüye çıkardı. Popüler dizinin final sezonundan servis edilen ilk afişte, Noel vurgusu göze çarpıyor.

Dizinin yaratıcısı Sam Esmail geçtiğimiz haftalarda, final sezonunda diğer İngiliz dizilerinin yaptığı gibi geçtiğimiz sezonlara saygı duruşunda bulunacaklarını açıklamış ve “Finalde ne yaptıklarını biliyorsunuz, İngiliz The Office’i gibi, genelde Christmas özel bölümü yapıyorlar. Ve Mr. Robot’un da final sezonu çok uzun bir Christmas bölümü gibi olacak. Her şey, 2015’in Noel haftasında geçecek” demişti.

Dizi konu olarak, siber güvenlik mühendisi Elliot Alderson’ın büyük bir şirkette güvenlik uzmanı olarak çalışırken bir yeraltı hacker grubuyla tanışmasını ve kendisini dünya çapında yankı uyandıracak eylemlerin ortasında bulmasını işliyor. Final sezonu Elliot’un gönderdiği bir mailin sonuçlarına odaklanacak.

“Mr. Robot” un 4. sezonunda başlıca rolleri Rami Malek, Christian Slater, Portia Doubleday, Carly Chaikin, Martin Wallstrom, Grace Gummer, Michael Cristofer ve B.D. Wong paylaşmaya devam edecek. Final sezonu öncekilerden farklı olarak 12 bölümden oluşacak.

“Mr. Robot”un 4. sezonu 2019 içerisinde prömiyer yapacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir