Lezzet Düşkünleri 16 Haziran Tuğba ve Berna
1

16 Haziran Salı Lezzet Düşkünleri 20. bölüm ile devam ediyor. 16 Haziran Lezzet Düşkünleri Tuğba ve Berna Okul kardeşler bugün mutfakta menülerini hazırlamaya çalışacaklar. Geçen haftanın finaline kalan Okul kardeşler bu hafta yine aynı başarıyı vermek için çabalayacaklar. Berna ve Tuğba Okul kardeşlerin menüsün Antalya üsülü köfte, Antalya usulü piyaz, kinoa resotto ve blondie görebildiğimiz menüleri. Tuğba ve Berna kardeşler 16 Haziran günü yarışmadan kaç puan alacak. Lezzet Düşkünleri 20. bölüm 16 Haziran Salı günü saat 10:00’da TV8’de.

Lezzet Düşkünleri 16 Haziran 20. Bölüm Fragmanı

Lezzet Düşkünleri 16 Haziran Tuğba ve Berna Kaç Puan Aldı?

TV8’in sevilen yemek yarışması Lezzet Düşkünleri’nde dün yarışan Boğaçhan Şef ile Taylan’dan sonra haftanın ikinci gününde Tuğba Okul ile Berna Okul kardeşler, Avokado Dolgulu Köz Biber, Antalya Usulü Köfte, Kinoa Risotto ile Yöresel Lezzet Piyaz ve tatlı olarak Blondie’den oluşan menüyle rakiplerinin karşısına çıktı. Şef Gabriele Sponza ile süre pazarlığına giren ikili, şeften 1 saat 45 dakika süre verdi.

Tuğba ve Berna kardeşler diğer seyircilerden toplamda 12 puan aldılar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bence Tugba kendisini cok guzel ifade edebilen harika biri. Ama neden ona bu kadar yukleniyorlar anlamiyorum. Bu hafta yine finalde gorecegiz Tugba ve Berna Okul kardesleri insallah 🙏

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir