1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 34. Bölüm

Hekimoğlu 34. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Hekimoğlu, Salı akşamları Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu 34. Bölüm ile 26 Ocak Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen yapımları arasında yer alan dizisi Hekimoğlu, 33. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümüne Hekimoğlu’nun her şeyi değiştirmek için çıktığı yolculuk damga vurdu. Hekimoğlu’nun 19 Ocak tarihli son bölümünde Mahir tarafından ekibin sorguya alınması dikkat çekti. 10 yıldır komada uyuyan bir hastayı Ateş’in uyandırması ise bu haftaki bölüme damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası Hekimoğlu son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Hekimoğlu 34. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=k4ghGo3M_28″]

Hekimoğlu 33. Bölüm Özeti

10 yıldır bitkisel hayatta olan bir adamın oğlu, babasını hastanede ziyarete geldiği sırada düşüp kriz geçirir. Genç adamın durumu ciddileştikçe, klasik yollardan çare bulamayan Hekimoğlu, komada olan babasını uyandırır.

Amacı adamdan ailenin tıbbi geçmişini öğrenip, oğlunu kurtarmaktır. Ancak baba tekrar komaya girmeden önce sadece bir günü olduğunu öğrenir ve kalan vaktini hastanede geçirmek istemez.

Ateş ve Orhan, bu son yolculuğunda ona eşlik edecektir. Ateş hastanede yokken Komiser Mahir de boş durmaz ve Ateş’in ekibini sorguya çekmeye çalışır. Çember iyice daralmaktadır ancak Hekimoğlu hala işin ciddiyetinin farkında değildir.

Komadan uyanan baba, oğlunun hayatını kurtarmak için nasıl bir fedakarlık yapacak? Orhan, Ateş’i doğanın kanunlarına inandırabilecek mi? Mahir, Hekimoğlu aleyhinde delil bulabilecek mi? Sonunda genç adam kurtulabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir