1. Anasayfa
  2. Yerli Sinema

Mucize Aynalar 24 Şubat’ta Vizyona Giriyor!

Mucize Aynalar 24 Şubat’ta Vizyona Giriyor!
0

Aziz Nesin’in altı farklı hikâyesinden sinemaya aktarılan Mucize Aynalar filminin vizyon tarihi belli oldu. Başrollerinde Cengiz Bozkurt, Boran Kuzum, Şebnem Bozoklu, Zerrin Sümer ve Eren Demirbaş’ın yer aldığı Mucize Aynalar filmi 24 Şubat’ta vizyona giriyor.

Yapımını Orchestra Content’in, yönetmenliğini Tolga Örnek’in üstlendiği “Mucize Aynalar” filminin vizyon tarihi açıklandı. Nesin Vakfı’nın desteğiyle ve vakfın 50. yılında hayata geçirilen film, 24 Şubat’ta tüm Türkiye’de sinemalarda seyirciyle buluşacak. Kariyerini bir süredir Los Angeles’ta sürdüren yönetmen Tolga Örnek, edebiyatımızın usta ismi Aziz Nesin’in hikayelerini muhteşem bir oyuncu kadrosu ile sinema perdesine taşımak üzere senaryosunu da yazdığı komedi filmi “Mucize Aynalar” için altı yılın ardından Türkiye’ye döndü. Farklı anlatımı ve orijinal görsel dünyasıyla öne çıkacak film, seyirciyi eğlenceli, sürprizlerle dolu bir anlatımla hem gerçekçi hem de gerçeküstü bir yolculuğa çıkarmayı hedefliyor.

“Mucize Aynalar”ın başrollerinde Cengiz Bozkurt, Boran Kuzum, Şebnem Bozoklu, Zerrin Sümer ve Eren Demirbaş yer alırken, konuk oyuncu kadrosunda İştar Gökseven, İdil Fırat, Galip Erdal gibi usta isimler göze çarpıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir