1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kıbrıs Zafere Doğru 19. Bölüm

Kıbrıs Zafere Doğru 19. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kıbrıs Zafere Doğru yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kıbrıs Zafere Doğru 19. Bölüm ile 17 Aralık Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sıcacık hikâyesi ile Cuma akşamlarına damgasını vuran Kıbrıs Zafere Doğru 18. son bölümü ile yine bu hafta çok konuşulacak. Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı “Kıbrıs Zafere Doğru”nun yeni bölümüne Samson ve Apollon’un eylemleri ekranlara gelecek. Ankaralı ve Kemal’in yakınlarına düzenlenen eylemler ekran başındaki izleyenlere duygusal anlar yaşatacak.

Kıbrıs Zafere Doğru 19. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kıbrıs Zafere Doğru 19. Bölüm Fragmanı

Kıbrıs Zafere Doğru 19. Bölüm 2. Fragmanı

Kıbrıs Zafere Doğru 18. Bölüm Özeti

Baba olacağını öğrenen Ankaralı, büyük kararı vermek zorundadır. Ya alakadar olduğu tüm meseleleri bir kenara bırakıp ameliyat masasına yatacak ya da çocuğunu göremeden her an ölüm tehlikesiyle yüz yüze yaşamayı sürdürecektir. Bu konu için kanlı küvet katliamında yaşamını yitiren çocukların babası Binbaşı Nihat İlhan’la konuşmaya ondan akıl almaya karar verir. Zor ve duygusal bir görüşme onu beklemektedir. Diğer yanda ise hem Apollon hem de Samson, Kemal’in ve Ankaralı’nın ailelerine eylem yapma peşindedir. Acılar ve kayıplar hem Ankaralı hem de Kemal’i beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir