1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 9. Bölüm

Üç Kuruş 9. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kuruş 9. Bölüm ile 27 Aralık Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kuruş’un 8. bölümde Kartal, Ferhan’ı bulmaya çalışıyor. Efe’nin kendisine bu konuda mantıkla hareket etmesini söylemesiyle ikilemde kalan Kartal, ‘Ferhan’ın meselesi değil, bu benim meselem’ diyerek amacını belli ediyor. Kartal ve Efe ellerindeki “takma” isimle İrfan’ın peşine düştüklerinde beklemedikleri birinin radarına girerler.

Üç Kuruş 9. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 8. Bölüm Özeti

Kartal ve Efe ellerindeki “takma” isimle İrfan’ın peşine düştüklerinde beklemedikleri birinin radarına girerler. İrfan ortalardan kaybolmadan önce annesinin ısrarı ile Kartal’a bir şans daha verir ve Kartal’a hayatının en çetin ikilemlerinden birini yaşatır. Efe, bir yandan Leyla ile arasını düzeltmeye çalışırken bir yandan da Kartal’ı İrfan’dan korumaya çalışır. Öte yandan İrfan’ın bir sonraki adımı Kartal ile Efe’yi hiç beklemedikleri bir yerden vuracaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir