1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 68. Bölüm

Hercai 68. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hercai 68. Bölüm ile 18 Nisan Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hercai 67. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin son bölümünde; Umut’un, Füsun’un adamları tarafından kaçırılmasıyla hem Reyyan’ın hem de Miran’ın dünyası başına yıkılmıştır. Hercai 67. son bölümü ile ekrandaydı. Dizinin son bölümünde; Miran kararlıdır, bir söz verir sevdiği kadına; neye mal olursa olsun oğlunu bulacak ve eve getirecektir. Hercai 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 67. son bölüm özeti.

Hercai 68. Bölüm Fragmanı

Hercai 67. Bölüm Özeti

Bu amaçla Füsun’un karşısına çıkar ve ne istediğini sorar. Füsun, Miran’ın anlaşma teklifi karşısında şaşkındır. Ondan yerine getirilmesi hayli güç bir şey yapmasını ister. Miran düşünmeden kabul eder. Ancak bu kez oğluna kavuşmasının önündeki engel babaannesidir. Azize, Umut’u kendi yöntemleriyle almayı kafasına koymuştur. Miran’a yardım eden sürpriz isim kim? Füsun’un akıbeti ne olacak?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir