1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Witcher Dizisinden İlk Kareler Geldi

The Witcher Dizisinden İlk Kareler Geldi
0

Netflix’in ekrana taşıdığı The Witcher uyarlaması Geralt of Rivia, Ciri ve Yennefer karakterlerinin boy gösterdiği ilk kareleri görücüye çıkardı. Netflix ayrıca merakla beklenen fantastik yapımın ilk resmi afişini de yayınladı.

Netflix tarihinin en iddialı prodüksiyonu olarak kabul edilen “The Witcher”, aynı isimli fantastik romanlardan esinle ekrana taşınıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Geralt of Rivia’nın epik maceralarını işleyen dizi, karakterin tehlikeli bir sırra sahip genç bir prenses ve güçlü bir büyücüyle karşılaşmasını ve ardından birlikte atıldıkları destansı yolculuğu takip ediyor.

“The Defenders” ve “Daredevil” gibi yapımlarda imzası bulunan Lauren Schmidt Hissrich tarafından ekrana taşınan dizinin başlıca rollerini Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Jodhi May, Mimi Ndiweni, Therica Wilson-Read, Millie Brady, Adam Levy, Björn Hlynur Haraldsson ve MyAnna Buring paylaşıyor.

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin kaleme aldığı, dünya çapında çok satan The Witcher romanları, video oyunu uyarlamasıyla fenomene dönüşmüştü. 8 bölümden oluşan “The Witcher”, 2020 içerisinde Netflix platformunda izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir