1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 124. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 124. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 124. Bölüm ile 17 Şubat Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor.
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 123. bölümünde; Çolakağa olaylar karşısında kendini riske atar. Gaffur’un ise karanlık yüzü ortaya çıktı.

Bir Zamanlar Çukurova 124. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 124. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 123. Bölüm Özeti

Züleyha, Çolakların kurduğu kumpasın kurbanı olur. Çolak’ın adamları zorbalıkla Züleyha’yı kaçırır. Korku dolu anlar yaşayan Züleyha’nın imdadına Hakan yetişirken, hiç beklenmedik bir olay meydana gelir. Çolaklar arasında çıkan tartışmada Özhan silahını kullanır.

Fikret duygularını daha fazla içinde tutamaz ve Züleyha’nın karşısına çıkıp ona aşık olduğunu itiraf eder. Fikret’in itirafı karşısında Züleyha ne yapacağını bilemez. Diğer yandan zor günlerinde Züleyha’yı yalnız bırakmayan Hakan, aradaki buzları eritme fırsatı yakalar.

Abdülkadir’i kaçıran Fikret, olanları Hakan ve Züleyha’ya anlatır. Abdülkadir’in foyasını ortaya çıkaran Fikret, bu kez Mehmet Kara’nın peşine düşerken, Hakan, ortak çıkarları için Abdülkadir’le anlaşma masasına oturur. Abdülkadir ve Hakan’ın önündeki en büyük engel olan Vahap, herkes için büyük bir tehlike oluşturur.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-29

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir