1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Peaky Blinders Filmi Geliyor!

Peaky Blinders Filmi Geliyor!
0

Yaklaşık 5 sezon boyunca büyük bir hayran kitlesine sahip olarak yabancı dizi Peaky Blinders dizisinin sinema versiyonun geleceği, filmin tarihi ile birlikte açıklandı. Dizinin yaratıcısı Steven Knight, sinema filminin çekimlerinin 2023 yılında başlayacağını söyledi.

İlgiyle takip edilen dizilerden Peaky Blinders’ın sinema filmi geliyor. Yayın hayatına ilk olarak 2014’te başlayan Peaky Blinders 5. sezonu ile birlikte ekarnlara ara vermişti. Peaky Blinders’ın yaratıcısı Steven Knight, BFI Londra Film Festivali’nde konuşma yaptığı bir panelde hem dizinin yeni sezonu hem de sinema filmine dair açıklamalarda bulundu. Steven Knight, beş sezon boyunca izleyicilerle buluşan Peaky Blinders’ın sinema filminin çekimleri 2023 yılında başlayacağını belirtti.

Serinin altıncı ve aynı zamanda final sezonu hakkında da konuşan Knight, Peaky Blinders’ın altıncı sezon çekimlerinin tamamlandığını ve sadece kurgu kısmının bitmesini beklediklerini söyledi.

Cillian Murphy’nin başrolünde yer aldığı Peaky Blinders hayranları bu güzel haberle oldukça sevinmiş olmalı. Peaky Blinders dizisinin konusu ise şöyle: Birinci Dünya Savaşı’ndan yeni çıkmış İngiltere’yi, yasadışı faaliyet gösteren çeşitli çeteler sarmıştır. Bunlardan biri de soygunculuk ve at yarışıyla para kazanan Peaky Blinders’dır. Polislere rüşvet yedirerek paçayı kurtaran çete, bir soygunda yanlışlık yapınca, başlarına bela olacak yeni bir müfettişin şehre gelmesine vesile olurlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir