Evlilik Hakkında Her Şey 32. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey son iki bölüm ile final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Evlilik Hakkında Her Şey 32. Bölüm ile 24 Mayıs Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey bölümleri heyecanlı ve keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor. 33. bölümde final yapacak olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin son bölümü reyting sıralamasında Total de 2,12 izlenme oranı ile 15. oldu. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 31. bölümünde; Gülistan’ın intiharı, akli dengesinin yerinde olmadığı şüphelerini de desteklemiştir. Tüm deliller ve raporlar aleyhlerine de olsa Azra, Efe ve Çolpan’ın bu davanın peşini bırakmaya niyeti yoktur.

Evlilik Hakkında Her Şey 32. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 31. Bölüm Özeti

İntiharın arkasındaki sır perdesini kaldırabilecek küçücük bir ihtimalin peşine düşen Azra ve Efe kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun ortasında bulurlar. Gülistan’ı kendisi ve ailesi için bir tehdit olarak gören Şeyda ise çocuğunu vermemek için her şeyi göze almıştır. Medyanın tüm ilgisinin üzerlerinde olduğu Can Derin davasında beklenmeyen gelişmeler yaşanır. Basına sızan yeni deliller Sanem ve Bora’yı aşılması güç bir durumla karşı karşıya bırakır. İkinci bir skandalla köşeye sıkışan Sanem ve Bora, Erman’a verdikleri sözle müvekkillerini içinde bulunduğu durumdan kurtarmak arasında sıkışırlar. Bora ve Erman, barışmak konusunda geri adım atmayan Sanem ve Çolpan’ı bir araya getirebilmek için bir plan yapar. Ancak Bora ve Erman’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Büyük bi umutla ayarladıkları Çolpan ve Sanem buluşması sarsıcı bir sürprizle sonuçlanacaktır.

İlginizi Çekebilir
Babil-bolum-19

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir