1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 17. Bölüm

Masumlar Apartmanı 17. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı Salı akşamları yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 17. Bölüm 5 Ocak Salı akşamı TRT1 kanalından izleyebilirsiniz.

TRT1’in sevilen dizilerinden olan Masumlar Apartmanı 16. Son bölümüyle dün (29 Aralık 2020) ekranlardaki ekranlardaki yerini aldı. Safiye’nin aşkına yenik düşmesi ile Naci için yeni bir sayfanın başlangıcıdır. Safiye, Naci ile yeniden kendini bulurken bir anda Han ile İnci’nin gizli evliliğini öğrenir. Peki, Safiye öğrendikleri karşısında ne tepki gösterecek? Sevilen dizide bu hafta Han ve İnci’nin radikal bir karar alması olay yarattı. İlgiyle izlenen dizide bu hafta neler oldu, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 16. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 17. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=U5v3Xe27XLg”]

Masumlar Apartmanı 17. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=odk6Sxi7pwA”]

Masumlar Apartmanı 17. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=DOsW1Tsijt4″]

Masumlar Apartmanı 16. Bölüm Özeti

Safiye, Naci’nin mesajı görüp görmediği endişesiyle kıvranırken, Naci ise bambaşka bir sıkıntı içindedir. Eski eşi Gülru’nun çıkıp gelmesi tüm dengesini sarsmıştır. Gülben ise ablasındaki değişime tanık olmaktan mutlu, küçük müdahalelerle Safiye ve Naci’yi bir araya getirmek için çabalamaktadır. Tam başarıya ulaştığını düşünürken ortaya çıkan bir yabancı, Safiye’nin tüm dünyasını yıkacak bir sırrı öğrenmesine neden olur.

Ege’nin Haluk’u eve getirmesi, İnci’nin duygularını altüst eder. İnci, Ege ve dedesine belki de bugüne kadar hiç göstermediği bir tepkiyi gösterir. Han ve İnci, bütün bu olayların üstüne radikal bir karar alırlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir