1. Anasayfa
  2. Yerli Sinema

Netflix’in Yeni Türk Filmi Azizler

Netflix’in Yeni Türk Filmi Azizler
0

Dünyaca ünlü yayın platformu Netflix yeni bir Türk filmi ile izleyenlerini heyecanlandırdı. Haluk Bilginer, Engin Günaydın, Fatih Artman, Binnur Kaya ve Öner Erkan gibi önemli isimlerin yer aldığı Azizler filminin fragmanı yayınlandı.

Yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler’in yer aldığı yeni Netflix Türk filmi Azizler, Netflix tarafından duyuruldu. Filmin senaristi ise Bir Başkadır dizisi ile tanıdığımız Berkun Oya.

Aziler filminin konusu: “Gençlik yıllarının artık sonuna gelen Aziz, hayatından hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde kendisi için kurduğu mesleki hayallerden oldukça uzaktır. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eder… Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar, ancak Aziz’in tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir.” şeklinde açıklanıyor.

Azizler filminin oyuncu kadrosundan ise; Haluk Bilginer, Engin Günaydın, Fatih Artman, Binnur Kaya ve Öner Erkan gibi önemli isimler yer alıyor. Azizler filmi 8 Ocak 2021 tarihinde Netflix platformunda yayınlancak.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=EUCl4GncEL8&feature=emb_title”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir