Lupin En Çok İzlenen Dizi Oldu
0

Şu sıralar en fazla konuşulan diziler arasından yer alan Netflix dizisi Lupin 8 Ocak’ta ekranlara gelmeye başlamıştı. Netflix’in paylaştığı verilere göre ilk ayın sonunda 70 milyon haneye ulaşan ‘Lupin’ dizisi izlenme rakamlarıyla The Queen’s Gambit ve Bridgerton’ı geride bıraktı.

Netflix’in Fransız yapımı orijinal dizisi “Lupin”, yayıncının en son uluslararası hiti oldu ve tahmin edilen rakamlar iştah kabartıcı. Deadline’da yer alan habere göre, Lupin’in 28 günde 70 milyon haneye ulaşacağı düşünülüyor. Lupin, birçok ülkede Netflix’in Top 10 listesinin ilk sırasına yerleşti.

Dizi, son zamanların en çok izlenen Netflix dizileri arasında yer alan The Queen’s Gambit ve Bridgerton gibi yapımların da önüne geçti. Bridgerton aynı sürede 63 milyon, Queen’s Gambit ise 62 milyon haneye ulaşmıştı.

İlk kısmı yayınlanan ve şimdilik 5 bölümden oluşan Lupin, ortalama 45 dakika uzunluğunda bölümlere sahip. Dizi, Rotten Tomatoes üzerinde yüzde 93 puanını almayı başarırken, IMDB’nin verdiği puan 7.8

LUPIN DİZİSİNİN KONUSU NE?

“Bir hazinenin size bırakıldığını hayal edin; benim yaşadığım buydu. Daha çocukken bir servete kondum. Günün birinde biri hayatıma girdi ve her şeyini bana bıraktı. İnanılmaz zenginler, sınırsız kaynaklar ve tadını çıkartacağım bir hayat… Bana bıraktığı kitap bir hikayeden çok daha fazlasıydı…

Dizinin başrollerinde Can Dostum’dan da hatırlanan Omar Sy, Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme yer alıyor. Fransa yapımı dizinin yönetmen koltuğunda Emmy ödüllü Louis Leterrier oturuyor.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ga0iTWXCGa0”]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir