1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 32. Bölüm

Ramo 32. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevile Show TV dizisi Ramo yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Ramo 32. Bölüm ile 12 Şubat Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük ilgi gören dizisi Ramo, 31. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Nehir’e bağlıdır. Nehir, Sibel’in hayatı karşılığında Ramo’dan çok ağır bir bedel ödemesini ister. Ramo ve Sibel’in düğününe yapılan baskın birçok insanın ölümüne neden olmuştur. Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Nehir’e bağlıdır. Peki, Ramo 32. Bölüm fragmanı yayınladı mı?

Ramo 31. Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız

Ramo 32. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=NonqKyj-6TA”]

Ramo 32. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=UVS6CYSNg8o”]

Ramo 31. Bölüm Özeti

Ramo ve Sibel’in düğününe yapılan baskın birçok insanın ölümüne neden olmuştur.

Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Nehir’e bağlıdır. Nehir, Sibel’in hayatı karşılığında Ramo’dan çok ağır bir bedel ödemesini ister. Ramo ve Sibel’in düğününe yapılan baskın birçok insanın ölümüne neden olmuştur. Sibel ağır yaralıdır ve hayatının kurtulması Nehir’e bağlıdır. Nehir, Sibel’in hayatı karşılığında Ramo’dan çok ağır bir bedel ödemesini ister.

Diğer yandan Ramo, düğüne saldıranların Korkut’un adamları olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşebilmek için Mazhar’dan masayı toplamasını ister. Ramo, Korkut’un en ağır şekilde cezalandırılmasını isterken Korkut’un elinde de Ramo’yu bitirecek büyük bir koz vardır. Ramo, hiç bu kadar zor durumda kalmamıştır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir