1. Ana Sayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Yeni Netflix Türki Dizisi “Bir Başkadır”

Yeni Netflix Türki Dizisi “Bir Başkadır”
0

Netflix platformu Türk yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. Yeni proje Bir Başkadır dizisi. Dizinin fragmanı yayınlandı. Peki Bir Başkadır dizisi ne zaman yayınlanacak? Bir Başkadır dizisinde kimler oynuyor? Detayları yazımızda.

190 milyonu aşan abone sayısı ile Dünya’nın bir numaralı dijital yayın platformu olan Netflix, Türk yapımlarına ağırlık vermeye devam ediyor. Başrollerini Öykü Karayel, Fatih Artman, Alican Yücesoy ve Tülin Özen gibi oyuncuların üslendiği Netflix’in yeni Türk dizisi ‘Bir Başkadır’dan ilk fragman yayınlandı. ‘Masum’ dizisinin yaratıcısı olan, aynı zamanda Taylan Biraderler imzalı ‘Azizler’ filminin de senaryosunu kaleme alan Berkun Oya’nın yazıp yönettiği ‘Bir Başkadır’ için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, dizinin 12 Kasım‘da yayınlanacağını açıkladı.

Netflix Bir Başkadır Dizi Konusu

Bir başkadır fragmanı bir terapist odasında başlıyor. 8 bölümden oluşacak olan dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklar.

Bir Başkadır Dizi Oyuncuları

Senaryosunu ve yönetmenliğini Berkun Oya’nın üstlendiği Bir Başkadır’ın oyuncuları arasında Meryem rolüyle Öykü Karayel, Yasin rolüyle Fatih Artman, Ruhiye rolünde Funda Eryiğit, diğer rollerde ise Defne Kayalar, Tülin Özen, Derya Karadaş, Bige Önal, Settar Tanrıöğen, Alican Yücesoy Nesrin Cavadzade, Öner Erkan ve Gökhan Yıkılkan gibi isimler karşımıza çıkıyor.

Bir Başkadır Fragmanı

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap