1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Jessica Jones Final Sezonu Tarihi Belli Oldu

Jessica Jones Final Sezonu Tarihi Belli Oldu
0

Netflix’in popüler Marvel uyarlaması Jessica Jones 3. sezonuyla Haziran’da geri dönmeye hazırlanıyor.

Twitter’daki NX hesabından yapılan paylaşımda, Netflix’in Haziran’da hangi yapımların prömiyerine ev sahipliği yapacağı duyuruldu. Bu yapımlar arasında geçtiğimiz aylarda 3. sezonuyla ekrana veda edeceği açıklanan “Jessica Jones” da bulunuyor.

Melissa Rosenberg’in ekrana taşıdığı uyarlama dizi, New York’ta yaşayan dedektif Jessica Jones’un karanlık hayatını ve geçmişten gelen kabuslarla yüzleşmesini konu ediniyor. İkinci sezonda işkencecisini öldüren Jessica Jones’un süper güçleri tüm şehir tarafından keşfedilirken sorunlu dedektif, atıldığı yeni bir davada eski defterleri açmak zorunda kalmıştı. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde prömiyer yapan dizinin ikinci sezonunun tamamı kadın yönetmenler tarafından yönetilmişti.

Netflix’in son dönemde iptal ettiği Marvel dizileri arasında “Daredevil”, “Iron First” ve “Luke Cage” de var. “Luke Cage” ve “Iron Fist” geçtiğimiz Ekim’de; “Daredevil” ise Aralık’ta izleyiciye veda etmişti. “The Punisher”ın iptal haberi ise Jessica Jones’unkiyle birlikte duyurulmuştu.
“Jessica Jones”un final sezonunda başlıca rolleri Krysten Ritter, Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Janet McTeer ve J.R. Ramirez paylaşıyor. Final sezonu Haziran’da Netflix platformunda gösterime giriyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir